Kā apmaksāt pirkumus www.nahrin.lv ?

Piedāvājam 3 apmaksas veidus, ko varat izvēlēties pie pasūtījuma noformēšanas:


 

 1. Bankas pārskaitījums

Pēc pasūtījuma veikšanas Jūs uz savu e-pasta adresi saņemsiet apstiprinājumu, ka pasūtījums ir pieņemts. Mēs to apstrādāsim, tad Jums tiks nosūtīts rēķins apmaksai, kurā būs uzrādīti mūsu bankas rekvizīti. Lūdzam apmaksu veikt tikai pēc rēķina saņemšanas, maksājuma informācijas lauciņā ierakstot rēķina numuru. Lūdzam arī pārbaudīt savas e-pasta sistēmas (īpaši Inbox un Gmail gadījumos) mēstuļu/spama mapi, jo reizēm no mums neatkarīgu iemeslu dēļ vēstules no nahrin.lv  ar rēķinu pielikumā var nonākt tur.

Apmaksu var veikt sev vēlamā veidā: bankā, interneta bankā vai pasta nodaļā. Pēc apmaksas saņemšanas mēs Jums paziņosim, ka:

Mūsu bankas rekvizīti:

Green Link SIA
Reģ. Nr. 40103992891

Swedbank
SWIFT: HABALV22
Norēķinu konts (IBAN): LV72 HABA 0551 0417 20458

Apmaksas termiņš ir 3 dienas pēc rēķina izsūtīšanas, tam izbeidzoties, pasūtījums tiek anulēts.

 


2. Apmaksa skaidrā naudā preču saņemšanas brīdī

Ja izvēlējāties saņemt preci personiģi Stabu ielā 30, Rīga LV-1011, variet norēķināties skaidrā naudā vai ar bankas karti, izņemot savu pasūtījumu. 

Ja izvēlējāties piegādi ar DPD kurjeru uz jūsu norādīto adresi vai izmantojot DPD paku bodes pakalpojumu, norēķināties iespējams tikai ar bankas pārskaitījumu pēc izrakstītā rēķina, vai veicot maksājumu mūsu internetveikalā ar maksājumu kartēm pirms pasūtījuma izsūtīšanas.

 


 

3. Apmaksa ar Visa/Mastercard maksājumu kartēm

 Neatkarīgi no Jūsu izvēlētā piegādes veida, tūlītēju apmaksu par pirkumiem  www.nahrin.lv variet veikt ar Visa vai Mastercard norēķinu kartēm. Kā notiek apmaksa:

 • Noformējot pirkumu, izvēlieties apmaksas veidu “PAY SERA konts”
 • Notiks pāradresācija uz PaySera drošu maksājumu vietni, kur Jūs varēsiet ievadīt savas norēķinu kartes datus;
 • Pēc veiksmīgas apmaksas notiks atpakaļpāradresācija uz www.nahrin.lv interneta veikalu un Jūs redzēsiet paziņojumu par veiksmīgu apmaksu.

Lūdzam pārliecināties, ka Jūsu ievadītie kartes dati ir precīzi un derīgi:

 • kartes numurs, vārds un uzvārds, kartes derīguma termiņš, CCV kods kartes aizmugurē;
 • kartes derīguma termiņš nav beidzies;
 • kartē ir pietiekami daudz līdzekļu maksājuma veikšanai.

Maksājumu kļūdas

Ja Jūsu maksājums netiks apstiprināts, notiks atpakaļpāradresācija uz www.nahrin.lv interneta veikalu un Jūs redzēsiet paziņojumu par kļūdu Jūsu maksājumā. Jūsu groza saturs saglabāsies. Šajā gadījumā lūdzam vēlreiz veikt maksājumu, īpašu rūpīgi pārbaudot kartes datu precizitāti.

 Maksājumu drošība

Karšu apmaksas pakalpojumu nodrošina  PaySera LT  – Starptautisko  interneta maksājumu pakalpojumu sniedzējs (sertificēts VISA IPSP un MasterCard MSP), kā arī MasterCard pilntiesīgs biedrs. PaySera LT ir elektroniskā naudas iestāde, kura ir reģistrētā Finanšu un kapitāla tirgus komisijā.

PaySera LT personas datu apstrādes kārtība ir reģistrēta LR Datu valsts inspekcijā. Uzņēmumam pieder arī savs drošs data centrs, kur tiek glabāta maksājuma informācija šifrētā veidā un kurš katru gadu iziet maksājumu karšu drošības standarta - PCI DSS pārbaudi.

 Visaugstākā karšu transakciju drošība tiek panākta, pateicoties 3D Secure tehnoloģijai — unikālai sistēmai, kura nodrošina drošu pirkumu apmaksu internetā un ir daļa no globālam programmām MasterCard® SecureCode™ un Verified by Visa

Neskaidrību gadījumā droši zvaniet:  28335325.


 

Piegāde

www.nahrin.lv piedāvā sekojošas preču saņemšanas vai piegādes iespējas:

Saņemšanas veids

Cena (euro ar PVN)

Saņemšanas laiks

Izņemšana uz vietas Stabu ielā 30, Rīga 

Bez maksas

Darba dienās iepriekš saskaņojt ierašanas laiku !

Piegāde ar DPD kurjeru uz jebkuri vietu Latvijā

5,00 euro

2-3 darba dienas pēc izsūtīšanas

Pegāde uz DPD paku bodi jebkurā vietā Latvijā

3,00 euro

3-5 darba dienas pēc izsūtīšanas

 

Neskaidrību gadījumā droši zvaniet:  28335325.

 

 

 

 

 

Lietošanas noteikumi/distances līgums

Izdarot pasūtījumu interneta veikalā  www.nahrin.lv , saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 10. panta pirmo un otro daļu, starp Jums kā patērētāju un interneta veikala www.nahrin.lv  īpašnieku SIA "Green Link" kā pārdevēju, tiek slēgta civiltiesiska vienošanās jeb distances līgums.

 DISTANCES LĪGUMS

 Šis līgums tiek slēgts starp uzņēmumu SIA „Green Link”, Reģ. Nr. 40103992891, juridiskā adrese: Stabu ielā 30, Rīga LV-1011, Latvija - un pircēju, kas veic pirkumu www.nahrin.lv  interneta veikalā.

 Līgumā lietotu jēdzienu skaidrojums:

 Pircējs: Pircējs šī Līguma izpratnē ir persona, kas veic pirkumu www.nahrin.lvinterneta veikalā. Pircējs ir persona, kas veic pirkumu bez komerciāliem nolūkiem. Ja Jūs neesat Pircējs šī līguma izpratnē, lūdzu, neveiciet pirkumu! Personas, kas vēlas iegādāties mūsu piedāvātās preces komerciālos nolūkos, tiek aicinātas sazināties ar mums, rakstot uz e-pasta adresi: info@nahrin.lv .

 Distances līgums: Līgums starp Pircēju un SIA „Green Link” tiek automātiski noslēgts, līdz ko Pircējs ir izdarījis pasūtījumu. Veicot pasūtījumu www.lavandas.lvwww.nahrin.lv  interneta veikalā, Jūs apliecināt, ka esat iepazinies ar šo „Distances līgumu” (turpmāk tekstā – Līgums) un pilnībā piekrītat šī Līguma nosacījumiem. Līgums uzliek abpusējas saistības un pienākumus!

 1. PRECES PASŪTĪŠANA

 Veicot pasūtījumu interneta veikalā www.nahrin.lv , Pircējs uz norādīto e-pasta adresi saņem automātiski ģenerētu pasūtījuma apstiprinājumu. Gadījumā, ja Pircējs nav saņēmis interneta veikala www.nahrin.lv  pasūtījuma apstiprinājumu uz norādīto e-pasta adresi, lūdzam sazināties ar mums, rakstot: info@nahrin.lv  vai zvanot: 28335325, lai pārliecinātos vai pasūtījums ir reģistrēts.

 Darba dienās 24 stundu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas, Pircējs uz norādīto e-pasta adresi saņem priekšapmaksas rēķinu vai komentārus par pasūtījuma izpildes gaitu, vai preču alternatīvu piedāvājumu gadījumos, ja pasūtītās preces nav pieejamas.

 2. PRECES UN TO CENAS

 Preču cenas ir norādītas euro, ar PVN. Piegādes cena nav iekļauta preces cenā. Piegādes cenas un kārtība norādītas sadaļā "Piegāde" .

 3. APMAKSAS KĀRTĪBA

 Preču apmaksas veidi un kārtība norādīti sadaļā "Apmaksa" .

 4. PASŪTĪJUMA IZPILDES KĀRTĪBA

 Pasūtījuma izpildes termiņi un kārtība ir atkarīgi no apmaksas un piegādes veida, kā arī no izvēlētās preces. Par pasūtījuma izpildes termiņiem skaidrots sadaļā "Piegāde".

 5. PIRCĒJA TIESĪBAS (tai skaitā atteikuma tiesības)

 5.1. Pircējam ir tiesības izvēlēties un iegādāties preces interneta veikalā www.nahrin.lv  gan kā reģistrētam, gan kā nereģistrētam klientam;

5.2. Pircējam ir tiesības izvēlēties jebkuru no piedāvātiem piegādes veidiem;

5.3. Pircējam ir tiesības atteikties un atgriezt piegādātās preces:

5.3.1. Pircējam ir tiesības atgriezt iegādātās preces 14 dienu laikā no preču saņemšanas brīža, nosūtot vai personīgi nogādājot tās uz SIA „Green Link” faktisko adresi: Stabu ielā 30, Rīga LV-1011;

5.3.2. Pircējs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā;

5.3.3. Pircēja pretenzijas uzskatāmas par nepamatotām attiecībā uz preces defektiem, kas radušies Pircēja nevērīgas attieksmes rezultātā (piem., mehāniski bojājumi);

5.3.4. Atgriežot preci, Pircējs sedz visus ar preču atgriešanu saistītos izdevumus;

5.3.5. Ja Pircējs izmanto atteikuma tiesības preces brāķa vai neatbilstošas preces gadījumā, visus ar preču atgriešanu saistītos izdevumus sedz SIA „Green Link”;

5.3.6. Pircējam ir tiesības saņemt par preci samaksāto naudu, ja Pircējs ir izpildījis sekojošus preču atgriešanas noteikumus:

ir aizpildīta un nosūtīta Preču atteikuma veidlapa;

7 dienu laikā no atteikuma iesniegšanas nelietota prece oriģinālajā iepakojumā un ar visiem oriģinālajiem marķējumiem ir nosūtīta vai personīgi atgādāta uz SIA „Green Link” faktisko adresi: Stabu ielā 30, Rīga LV-1011;

brāķa vai neatbilstošas preces gadījumā sūtot preci pa pastu jāpievieno čeks par atpakaļ sūtīšanas izdevumiem.

5.3.7. Ja Pircējs ir ievērojis visus ar preču atgriešanu saistītos noteikumus, tad 5 darba dienu laikā pēc atgrieztā sūtījuma saņemšanas, bet ne vēlāk kā 30 dienu laikā no Pircēja rakstveida atteikuma saņemšanas dienas, SIA "Green Link" atmaksā Pircēja bankas kontā preces vērtību, neatmaksājot piegādes izmaksas.

 5.4. Tiesības atteikties no pasūtījuma:

5.4.1. Pircējam ir tiesības atteikties no pasūtījuma, ja SIA "Green Link" nav izpildījusi norādītos vai nevar izpildīt vēlamos preces piegādes termiņus;

5.4.2. Gadījumā, ja Pircējs no pasūtījuma atsakās preces piegādes laikā, Pircēja pienākums ir segt piegādes izmaksas.

 6. PIRCĒJA PIENĀKUMI

 6.1. Pircēja pienākums ir rūpīgi iepazīties ar Distances līgumu un citiem noteikumiem, kas attiecas uz preču pasūtīšanas, apmaksas, piegādes un atgriešanas kārtību un uzņemties atbildību par noteikumu neievērošanu;

6.2. Pircējam, reģistrējoties kā www.nahrin.lv  klientam, ir pienākums aizpildīt visus norādītos laukus;

6.3. Pircējam ir pienākums, aizpildot reģistrācijas veidlapu, kā arī veidlapu, kas aizpildāma veicot pasūtījumu, sniegt par sevi patiesas ziņas;

6.4. Pircējs ir atbildīgs par sniegto ziņu patiesumu un jebkurām tiesiskajām sekām, kas kādai no līgumslēdzēju pusēm var rasties nepatiesu ziņu sniegšanas gadījumā;

6.5. Pircējs ir atbildīgs par sniegtās informācijas precizitāti. SIA "Green Link" neuzņemas atbildību par gadījumiem, kad Pircēja pasūtītā prece netiek piegādāta pircējam, neprecīzi norādītas informācijas dēļ.

 6.6. Aizliegumi: Pircējiem un jebkuriem citiem interneta veikala www.nahrin.lv  apmeklētājiem ir stingri aizliegts:

 • kopēt, uzglabāt, arhivēt un pilnīgi vai daļēji publicēt www.nahrin.lv  publicētās fotogrāfijas, kā arī pārpublicēt jebkuru informāciju bez atsauces uz www.nahrin.lv .;
 • lietot jebkādus automatizētus līdzekļus, lai piekļūtu veikala www.nahrin.lv  servera informācijai,
 • vākt, kopēt un citādi iegūt datus par citiem Pircējiem;
 • veikt aplinkus pasākumus, lai novērstu vai ierobežotu piekļuvi www.nahrin.lv ;
 • apzināti veidot nesamērīgu slodzi www.nahrin.lv  IT infrastruktūrai vai traucēt sekmīgai www.nahrin.lv  darbībai;
 • ievietot informāciju, kas satur vīrusus vai citas tehnoloģijas, kas kaitē www.nahrin.lv  interesēm un īpašumam, un tā lietotājiem. Par minēto aizliegumu pārkāpumu SIA "Green Link" ziņos attiecīgajām iestādēm, kā arī patur tiesības liegt turpmāku piekļuvi interneta veikalam www.nahrin.lv  personai, uz kuru gulstas aizdomas par aizliegumu pārkāpumu.

 7. SIA "Green Link" TIESĪBAS UN PIENĀKUMI

 7.1. SIA "Green Link" piedāvā saviem Pircējiem augstas kvalitātes preces. Brāķa gadījumā, SIA " Green Link " pienākums ir atmaksāt Pircējam viņa samaksāto preces vērtību, kā arī preces atgriešanas izdevumus;

7.2. SIA " Green Link " piedāvā saviem Pircējiem ērtus piegādes nosacījumus. Ja SIA " Green Link " nav izpildījis norādītos preces piegādes termiņus, SIA " Green Link " atvainojas un dod Pircējam tiesības atteikties no pasūtījuma;

7.3. SIA " Green Link " augsti vērtē Pircēju uzticību, tāpēc apņemas nodrošināt augstu Personas datu aizsardzības līmeni, kā arī bez pircēja piekrišanas neizpaust viņa sniegto informāciju trešajām personām;

7.4. SIA " Green Link " strādā pie tā, lai visa informācija par precēm, to pieejamību, cenām un piegādi būtu korekta un pareiza.

7.5. Interneta veikala www.nahrin.lv  preču apraksti tiek veidoti pēc ražotāja sniegtās specifikācijas, un var mainīties atkarībā no preces ražotāja noteiktām izmaiņām, modifikācijas vai komplektācijas maiņas.

7.6. Interneta veikalā www.nahrin.lv  apskatāmajām precēm un cenām ir informatīvs raksturs. Cenas un preču piedāvājums var tikt mainīti bez brīdinājuma.

7.7. Preces izskats var atšķirties no katalogā redzamā.

7.8. SIA " Green Link " patur tiesības neapstrādāt pasūtījumus gadījumos, kad radušās aizdomas, ka Pircējs nav Pircējs šī līguma izpratnē un iegādājas preces komerciāliem mērķiem.

7.9 SIA " Green Link " ir tiesības mainīt un papildināt šos noteikumus un līgumu. Izmaiņas stājās spēkā no to publikācijas brīža interneta vietnē www.nahrin.lv , un tās attiecas uz preču pasūtījumiem, kas veikti pēc izmaiņu publikācijas.

 


Sagatavots saskaņā ar Latvijas Republikas likumiem:

Patērētāju tiesību aizsardzības likums;

Ministru kabineta 2014. gada 20. maija noteikumi Nr. 255 „Noteikumi par distances līgumu”.