Kompānija – “NAHRIN AG” ražo pārtikas produktus ar unikālu garšu un augstvērtīgām īpašībām vairāk nekā 60 gadus.

  ‘’NAHRIN’’ – EKOLOĢISKI TĪRA RAŽOTNE BEZ OGĻSKĀBĀS GĀZES IZMEŠIEM. KVALITĀTE NAHRIN – TAS IR KOMPĀNIJAS KREDO UN DOMĀŠANAS VEIDS.

„Nahrin” ir ģimenes uzņēmums - dibināts 1954.gadā, Šveicē, Sarnen. Šodien ģimene uzņēmumu vada trešajā paaudzē. „Nahrin” produkti ir pieejami vairāk nekā 20 valstīs - Eiropā, Āzijā (Japānā un Dienvidkorejā) un Amerikā.

Uzņēmums nepārtraukti attīsta jaunas receptes, uzlabo garšas un kvalitātes īpašības esošajiem produktiem. „Nahrin” tehnologi nepārtraukti meklē jaunus produktu komponentus, lai rastu pilnvērtīgākas formulas pārtikas preču ražošanā.

„Nahrin” ir vadošā kompānija veselīga uztura tirgū. Īpaša uzmanība tiek veltīta beztauku, mazkaloriju produktu ražošanai, kā arī produktiem ar zemu tauku saturu, cukura un sāls daudzumu. ‘’Nahrin’’ produkti izceļas ar augstu kvalitāti un brīnišķīgu garšu.

Gadu gaitā produktu klāsts ir paplašināts iekļaujot uztura bagātinātājus, fitnesa produktus un funkcionālo pārtiku, kā arī virkni augstas kvalitātes efektīvas kosmētikas un ķermeņa kopšanas līdzekļu, kas paredzēti fiziski aktīvam dzīvesveidam.

„Nahrin” produkti ir īpaši ar to, ka vitamīni un aktīvās sastāvdaļas ir iegūtas no dabīgiem avotiem, lai mūsu ķermenis var tos atpazīt un izmantot  iespējami labākā veidā.

Augstā produktu kvalitāte tiek panākta, ievērojot stingrus standartus un higiēnas normas visās ražošanas stadijās- sadalot ražošanas telpas zonās un neiespējamību atrasties ražošanas teritorijā bez speciāla apģērba; iekšējā gaisa cirkulācijas modifikācija ražošanas telpās.     

 nahtin tehas

„Nahrin” produkcijai, salīdzinot ar vairākums konkurējošo kompāniju produktiem, ir ivērojami īsāks derīgma termiņš, ar mērķi saglabāt efektivitāti maksimāli iespējamā līmenī.

Kosmētikas un ķermeņa kopšanas līdzekļu ražošana tika uzsākta 1974.gadā. Kopš tā laika, straujas tehnoloģiju attīstības un izmaiņas loģistikā, lika atvērt jaunu rūpnīcu 2010.gadā Berneck, netālu no Austrijas robežas. ‘’Nahrin’’ kosmētikas un ķermeņa kopšanas līdzekļu ražošanā efektīvi tiek izmantotas visas augu sākotnējās aktīvās vielas, jo augi tiek ievākti laikā, kad to vērtības koncentrācija ir visaugstākā. Tā dēļ produkti ir ļoti efektīvi un ar ilgstošu iedarbību.

„Nahrin” kompānijā ir savs pētniecības un kvalitātes vadības bloks ar mūsdienīgām laboratorijām.

 Green Link SIA ir oficiālais NAHRIN AG produkcijas izplatītājs Latvijā